Kiermasz książek

Zachęcam Państwa do udziału w bożonarodzeniowym kiermaszu książek. Taki kiermasz odbywał się co roku w szkole, jednak ze względu na pandemię, zmuszeni jesteśmy przeprowadzić go wirtualnie. W linku poniżej znajduje się oferta taniej książki wraz z cenami produktów współpracującej ze szkołą Księgarnią Tuliszków. Niektóre z tych książek zostały przesłane i mamy je w bibliotece.

http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

Książki można nabyć na dwa sposoby:
1) Wybieracie Państwo pozycje książkowe i wysyłacie zamówienie do mnie wiadomością na dzienniku elektronicznym. Wówczas ja składam zamówienie dla Państwa i książki będą do odbioru na dyżurce w szkole (płacimy w szkole, nie ma kosztów przesyłki)
2) Sami dokonujecie Państwo internetowo zakupu książek, wchodząc na stronę:

www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Następnie dokonujecie Państwo zamówienia, a w polu „Dostawa” możecie zaznaczyć „Odbiór osobisty w siedzibie firmy (wtedy książki będą do odebrania w szkole bez kosztów wysyłki) lub „Dostawa do domu” (powyżej 100 zł koszt przesyłki 0 zł). Ważne jest to, aby w „Dodatkowych informacjach” wpisać kod naszej szkoły:

Y.ELB.WĘZIN.S

Dzięki temu Księgarnia Tuliszków w zależności od kosztu zamówień, prześle do naszej biblioteki szkolnej darmowe książki do biblioteki.
Proszę o wsparcie akcji. Książka to jeden z najlepszych prezentów pod choinkę! Zachęcam!!!

Pozdrawiam,
Tomasz Rozenbajgier, bibliotekarz szkolny