Obchody Gminne Dnia Edukacji

13 października b.r. w Naszej szkole odbyła się Gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej upamiętniająca 250 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Był to dla nas dzień szczególny, ponieważ obchodziliśmy go w gronie znamienitych i szacownych gości . Na uroczystość licznie przybyli dyrektorzy sąsiednich szkół, nauczyciele, pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Elbląg Pan Zygmunt Tucholski, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Bruzdewicz, Sekretarz Gminy Pani Elżbieta Niżnik, Kierownik Referatu Oświaty Pani Anna Wójtowicz. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania pracownikom oświaty za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej zostały wręczone wyróżnionym nauczycielom Nagrody Wójta Gminy. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Naszej szkoły, którzy w bardzo dowcipny sposób przybliżyli zebranym na czym polega praca nauczycieli. Uroczystość prowadziła Nasza Pani Dyrektor.